برگزاری مراسم بزرگداشت مقام زن در اداره کل نوسازی مدارس خوزستان
منبع خبر : روابط عمومي
تاريخ خبر : 24/10/1401

برگزاری مراسم بزرگداشت مقام زن در اداره کل نوسازی مدارس خوزستان


با حضور مدیرکل مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر در سالن اجتماعات اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان  برگزار شد.به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان، مراسم بزرگداشت مقام زن به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)  امروز شنبه در محل این اداره کل برگزار شد.

مدیر کل نوسازی مدارس خوزستان در این مراسم ضمن تبریک روز زن و آرزوی سربلندی و عزت برای بانوان شاغل در این اداره کل بیان کرد: امروزه باید توجه بیشتری به صیانت و پاسداری از هویت انسانی زنان مسلمان کشورمان و تلاش در جهت ارتقای جایگاه و شخصیت آنان در خانواده و اجتماع شود.

محمد سعیدی پور بیان کرد: زنان همواره سهم بسزایی در همه عرصه های اجتماعی دارند ، بطوریکه در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس این حضور و نقش که ایفا نمودند اساسی و تاثیرگذار بود.

وی با بیان اینکه باید حضور زنان را در جامعه قدر بدانیم اظهار داشت: زنان در ایجاد حرکت های جدید و نوآوری و ایجاد صفا در جامعه بسیار اثر گذار هستند و زنان بانی بسیاری از رفتارهای حسنه در کشور هستند.

سعیدی پور ادامه داد: یکی از برنامه هایی که در این اداره کل در نظر دارم ، ایجاد شورای بانوان است تا فضایی فراهم شود تا بانوان شاغل در این اداره کل بتوانند به گفت و گوی مسائل و مشکلات خود بپردازند.

مدیر کل نوسازی مدارس خوزستان اظهار داشت: زنان در همسرداری و تربیت فرزندان نقش مهمی را در جامعه ایفا می کنند و در کنار این وظایف مهم  به کشور نیز خدمت می کنند.

در پایان این مراسم از بانوان شاغل در اداره کل با اهدای لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.