تقدیر از کاروان ورزشی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان در مسابقات ورزشی منطقه‌ای
منبع خبر : روابط عمومي
تاريخ خبر : 07/04/1402

 

باحضور مدیرکل نوسازی مدارس استان خوزستان انجام شد،

تقدیر از کاروان ورزشی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان در مسابقات ورزشی منطقه‌ای

مدیرکل نوسازی مدارس استان خوزستان از اعضا و قهرمانان و مدال آوران کاروان ورزشی این اداره کل در مسابقات ورزشی منطقه ۶ کشور تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل نوسازی مدارس استان خوزستان، محمد سعیدی پور از قهرمانان، مدال آوران و اعضای کاروان ورزشی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان اعزامی به مسابقات دومین دوره یادواره سردار شهید سلیمانی در منطقه ۶ کشور قدردانی کرد.

وی در نشستی که به این منظور برگزار شد با برشمردن اهمیت ورزش و فعالیت بدنی در حفظ زندگی سالم، گفت: این امر در بین کارمندان که ساعات زیادی را بی تحرکی می مانند و با زندگی ماشینی امروز اهمیت بیشتری پیدا میکند و ضرورت پرداختن به آن را نشان می دهد.

سعیدی پور  با گرامیداشت یاد سردار شهید سلیمانی که این مسابقات به نام وی مزین شده بود، گفت: بزرگداشت رفتار و منش این شهید والامقام و بروز جلوه های اخلاق جوانمردی، ایجاد تعامل و مناسبات دوستانه و همدلی بیشتر بین کارکنان ادارات کل درجای جای کشور ازجمله اهداف دیگری است که در این رقابت های فرهنگی ورزشی دنبال شده و موجب شود محیط کاری نیز پویا و بانشاط تر باشد.
وی همچنین از اعضای تیم بانوان که در این مسابقات نتایج خوبی کسب کردند، تشکر کرد که با وجود مشغله های کاری در عرصه خانه و خانواده و ورزش نیز همپای مردان تلاش می کنند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان با تاکید بر حمایت همه جانبه از کاروان اعزامی به مرحله نهایی این مسابقات، به نفرات برتر تبریک گفت و برای اعضای تیم فوتسال و شطرنج آقایان آرزوی موفقیت کرد
.