کد خبر : 3526 منبع خبر : روابط عمومي تاريخ خبر : 19/04/1403

در اداره کل نوسازی مدارس استان خوزستان انجام پذیرفت؛
پیگیری پروژه های در دست اجرای شهرستان های کرخه و شوش

مدیرکل نوسازی مدارس استان خوزستان در دیدار با محمد کعب عمیر نماینده مردم شریف شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی برلزوم جذب حداکثری خیرین برای تکمیل پروژه های در دست اجرا این شهرستان ها تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان: این نشست با حضور مدیرکل نوسازی مدارس و محمد کعب عمیر نماینده مردم شریف شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی با هدف پیگیری پروژه های در دست اجرا ، تجهیز مدارس و توجه ویژه به افزایش سرانه فضای آموزشی در مناطق کم برخوردار این مناطق برگزار شد. مدیرکل نوسازی مدارس استان با تاکید بر تدوام تلاش ها برای تکمیل پروژه های در دست اجرا در حوزه شوش و کرخه عنوان کرد: با رویکرد جلب مشارکت مردم در امر تکمیل پروژه های نیمه تمام و با گسترش مشارکت ها، شعار مدرسه سازی تجلی مردمی سازی محقق میشود. محمد سعیدی پور با تاکید بر لزوم جذب خیرین مدرسه ساز از در دست اجرا بودن پروژه ۴۰ کلاسه خبر دادو گفت : خیرین همواره در کنار ما بوده اند. گفتنی است در سال گذشته ۱۰ مدرسه در قالب ۳۵ کلاس درس به دانش آموزان شهرستان کرخه و شوش تحویل داده شده.
در این نشست محمد کعب عمیر نماینده شریف مردم شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از اداره کل نوسازی مدارس بر پیگیری بیشتر جهت تکمیل پروژه های در دست اجرا و تجهیز مدارس این مناطق تاکید کرد.